1 grudzień 2019

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi jak zwykle przed roratami.
  3. W piątek od godz. 800 odwiedziny chorych w domach, gdyby byli dodatkowi chętni przed Bożym Narodzeniem, proszę o zgłoszenie ich w zakrystii.
  4. W piątek również jest Świętego Mikołaja, do Nas Św. Mikołaj przybędzie w piątek po roratach wieczornych – zapraszam ministrantów i wszystkich zainteresowanych.
  5. W przyszłą niedzielę przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 181 do 190 numeru.
  7. Kościół na Święta przygotowują mieszkańcy Roli Graczowej i Rusnakowej.
  8. Termin spowiedzi adwentowej podam za tydzień.
  9. Jutro po naszej miejscowości przejdzie P. Organista z opłatkami.
  10. Gminny Komitet Pomocy Potrzebującym w Jabłonce uprzejmie informuje, iż w dniach od 04 do 19 grudnia 2019 r., w sklepach spożywczych i spożywczo-przemysłowych będzie prowadzona jak co roku, zbiórka darów rzeczowych pod hasłem: „OTWARTE SERCE – POMOCNA DŁOŃ”. Zebrane dary będą rozdzielane pomiędzy najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o zrozumienie potrzeb innych i wsparcie naszej akcji w miarę swoich możliwości.