10 luty 2019

• Pon, Wt, Śr : 700
    •  Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – XXVII Światowy Dzień Chorego.
  3. W czwartek wspomnienie Św. Cyryla i Metodego – patronów Europy.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 61 do 70 numeru.
  5. Od przyszłej niedzieli przez 3 kolejne niedziele, adoracja Św. Sakramentu w ramach Nabożeństwa 40-godzinnego przed Wielkim Postem – adoracja tylko między Mszami Św. od 1000 do 1200.
  6. Wojskowy Komendant Uzupełnień w Nowy Targu zaprasza wezwane przez Wójtów, Burmistrzów Miast i Gmin, do stawienia się na kwalifikacji wojskowej w 2019 r. Powiatowa Komisja Lekarska dla powiatu nowotarskiego, działająca od 6 lutego do 10 kwietnia 2019 r. przebada i określi kategorię zdrowia osób stających do kwalifikacji wojskowej. Zgłoszenie się do kwalifikacji wojskowej jest obowiązkowe i wynika z Ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej Polskiej. Nie spowoduje ono obligatoryjnego powołania do służby wojskowej. Szczegółowe terminy prac komisji znajdują się na stronie internetowej Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Targu.