14 lipiec 2019

• Wt : 900, 1100 i 1800
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro Dzień Spowiedzi przed naszym odpustem. Spowiedź od 1430 do 153– serdecznie zapraszam.
  3. We wtorek Uroczystość Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel – Matki Bożej Szkaplerznej. Główny i jedyny odpust w naszej parafii. Msze Św. o 900, suma o 110i wieczorem o 1800 dla pracujących recytowana bez kazania i bez organów 0 szczególnie zapraszam całą parafię na sumę. Proszę także dzieci do sypania kwiatów, dzieci I Komunijne, ministrantów, młodzież do niesienia feretronów i chorągwi i strażaków do baldachimu. Po procesji proszę by wszyscy weszli do Kościoła na błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
  4. Składka w odpust przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
  5. Bóg zapłać Sołtystwu Dolnemu i Górnemu za przygotowanie Kościoła i jego otoczenia na odpust, na przyszłą niedzielę proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców od 281 do 290 numeru.
  6. Jutro o godz. 90ubieranie kościoła, a po skończonej spowiedzi proszę o umycie kościoła.
  7. W związku z odpustem proszę, żeby po Mszy Św. o 900 jak najszybciej odjechać z parkingów bo będą tworzyły się korki z tymi, którzy będą przyjeżdżać na sumę.
  8. Proszę także, aby w dniu spowiedzi, a przede wszystkim na sumie odpustowej nie wjeżdżać na teren plebanii i nie zastawiać wyjazdu.