14 październik 2018

1. Msze Święte:
    • Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob : 1700
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Przez cały tydzień Msza Św.o godz. 1700, a po niej nabożeństwo różańcowe, serdecznie zapraszam.
  3. W czwartek Święto Św. Łukasza – Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia, odpust w Lipnicy Wielkiej, suma tam o 1100.
  4. W sobotę uroczystość Św. Jana Kantego – kapłana, Głównego Patrona naszej Archidiecezji.
  5. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna, która rozpocznie Tydzień Misyjny, składka – taca – na cele misyjne. Przyjedzie do nas jak zwykle O. Misjonarz z kalendarzami i wygłosi Słowo Boże.
  6. W przyszłą niedzielę również liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Św. i przystępujących do Komunii Św.
  7. Zbiórka wszystkich ministrantów w środę po nabożeństwie różańcowym.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła , w tym tygodniu proszę mieszkańców od 241 do 250 numeru.
  9. Przypominam o dzisiejszym Zebraniu Wiejskim które odbędzie się o 1400.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone na witraże.
  11. Urząd Gminy Jabłonka uprzejmie informuje, że za tydzień tj. 21 października 2018 r. odbędą się wybory samorządowe. Aby uczestniczyć w głosowaniu należy okazać dokument tożsamości(dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).