15 kwiecień 2018

•  Pon, Wt, Śr : 700
    •  Czw, Pt, Sob : 1700
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Rozpoczynamy 10 Tydzień Biblijny.
  3. W piątek po Mszy Św. religia dla młodzieży bierzmowanej.
  4. W przyszłą niedzielę będzie można nabyć pod chórem książkę napisaną przez naszego O. Władysława pt: „Cierpliwość wobec siebie”. Tych książek jest 200 szt. – cena jednego egzemplarza to 10 zł, dochód ze sprzedaży wesprze studia naszego O. Władysława.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 291 do 300 numeru.
  6. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że dnia 23 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zubrzyca Dolna będzie przeprowadzona zbiórka zużytych opon oraz odpadów wielkogabarytowych. Jednocześnie przypomina się, że podczas zbiórki nie należy  wystawiać opadów pochodzących z firm, które na odbiór odpadów winne mieć indywidualne umowy. Więcej informacji na temat zbiórki znajduje się na tablicy ogłoszeń Sołtysa oraz na stronie internetowej Gminy Jabłonka  http://www.jablonka.pl/ .