17 lipiec 2016

• Pon,Wt,Śr: 700
    • Czw,Pt,Sob: 1800
    • Ndz: 900 i 1200
  2. Jeszcze raz Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wczorajszej Uroczystości odpustowej: O. Janowi za piękne kazania, Roli Sadłowej za przygotowanie kościoła, strażakom, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty i wszystkim innym.
  3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 321 do ostatniego numeru.
  4. Bóg zapłać za ofiary na modernizację cmentarza.
  5. Spotkanie przed pielgrzymkowe osób które zapisały się na pielgrzymkę LICHEŃ – GNIEZNO – LEDNICA – CZĘSTOCHOWA odbędzie się w niedzielę 17 lipca o godz. 1700 ( dzisiaj ) w Zubrzycy Górnej.
  6. Światowe Dni Młodzieży – Grupa Orawska: Organizowane jest spotkanie informacyjne dla osób które będą uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży. Omówione będą istotne kwestie związane z wyjazdem (miejsce zbiórek, godziny, rozdanie pakietów pielgrzyma i biletów). Spotkanie odbędzie się w piątek 22 lipca o godz.1900 w kościele Przemienienia Pańskiego w Jabłonce.