17 wrzesień 2017

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro święto Św. Stanisława Kostki – patrona Polski.
  3. W czwartek święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 301 do 310 numeru.
  5. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zbiórka młodszych ministrantów z klasy III i IV.
  6. W piątek religia dla młodzieży bierzmowanej.
  7. W piątek odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Miejsce zbiórki to plac koło p. Ignacego Wierzbiaka, zostaną one zabrane stamtąd o godz. 1300.
  8. W imieniu Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego Kustosz papieskiego Sanktuarium prosi nas o przybycie do Sanktuarium w dniu 22 września na godz. 1700, na uroczystą Mszę Św. oraz Procesję Światła, na zakończenia uroczystości oddamy cześć relikwiom Św. Jana Pawła II.
  9. Pragnę serdecznie pogratulować naszym strażakom zajętych miejsc na zawodach szczebla powiatowego na mianowicie, I-ego miejsca młodszych dziewczyn z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, III-ego miejsca Kobiecej Drużyny Pożarniczej oraz III-ego miejsca młodszych chłopców z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.