2 lipiec 2017

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Lipiec, który się rozpoczyna w sposób szczególny poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Chrystusa.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca, okazja do spowiedzi jak zwykle w czwartek i piątek od 1700 . W czwartek proszą by przyszły do spowiedzi dzieci, które przystąpiły w maju do I Komunii Świętej.
  4. W piątek od 800 odwiedziny chorych w domach, dodatkowych chętnych z racji nadchodzącego odpustu proszą zgłaszać w zakrystii.
  5. W przyszła niedzielę sumę w intencji parafian odprawi Ks. Jerzy Waresiak, który w tym roku obchodzi srebrny jubileusz swojego kapłaństwa.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 201 do 210 numeru.
  7. W przyszłą niedzielę składka – taca – przeznaczona na koszty związane z naszym odpustem parafialnym.