Dzienne archiwum: 30 lipca 2017

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W środę odpust w Powilku, suma tam o godz. 1100.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 1700. Na czwartek do spowiedzi zapraszam szczególnie dzieci, które w maju przystąpiły do I Komunii Św.
  4. W piątek od godz. 800 rano odwiedziny chorych w domach.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 231 do 240 numeru.
  7. We wtorek rozpoczyna się sierpień, który jak co roku jest miesiącem trzeźwości, ze względu na ważne wydarzenia historyczne, które miały miejsce w tym miesiącu.
  8. Parafia w Zubrzycy Górnej organizuje pielgrzymkę autokarową do Wambierzyc i na Górę Św. Anny w dniach 9-10 września. Koszt 200 zł. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii w Zubrzycy Górnej.
  9. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób Niepełnosprawnych – Koło w Jabłonce tzw. „Barka” informuje o naborze na zajęcia do placówek ORWE i ŚDS dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.