Dzienne archiwum: 2 kwietnia 2018

•  Wt, Śr : 700
    •  Czw, Pt, Sob : 1700
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Do następnej Niedzieli Białej – Miłosierdzia Bożego trwa Oktawa Wielkanocna.
  3. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania Uroczystości Paschalnej w naszej Parafii, a szczególnie mieszkańcom Sołtystwa Dolnego i Górnego za posprzątanie i przygotowanie kościoła. Dziękuję strażakom za czuwanie przy Grobie Pańskim, ministrantom, scholi, dzieciom które sypały kwiaty. Dziękuję również za budowę Ciemnicy i Grobu Pańskiego.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 271 do 280 numeru.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca, chodź Oktawa Wielkanocna, którą będziemy przeżywać w tym tygodniu znosi tę tradycję świętowania. Do chorych nie pójdę, ponieważ  w ubiegłym tygodniu był u nich Ojciec Rekolekcjonista.
  6. W piątek ze względu na oktawę nie obowiązuje post.
  7. W przyszłą niedzielę – Niedziela Biała – Miłosierdzia Bożego. Liturgia Eucharystyczna przy bocznym ołtarzu – Jezusa Miłosiernego. Rozpocznie ona 74 Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona na „Caritas” naszej Archidiecezji.