Dzienne archiwum: 6 maja 2018

1. Mszę Święte:
    •  Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob : 1800
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Przez cały tydzień Msza Św.o godz.1800, a po niej nabożeństwo majowe.
  3. We wtorek uroczystość Św. Stanisława Biskupa i męczennika.
  4. W czwartek zbiórka wszystkich ministrantów.
  5. W piątek religia dla młodzieży bierzmowanej.
  6. Jutro o godz. 1700 I próba dla dzieci, które w tym roku idą do I Komunii Świętej. Bardzo proszę aby wszyscy przyszli punktualnie z potrzebnymi tekstami czytań, psalmu i modlitwy powszechnej.
  7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 321 do ostatniego numeru.
  8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Arcybiskup Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski serdecznie zaprasza do udziału w Procesji Ku Czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, która odbędzie się z Wawelu na Skałkę w niedzielę 13 maja. Procesja ta, z udziałem Episkopatu Polski, wyruszy z wawelskiego wzgórza o godz. 900. Mszy Św. na Skałce będzie przewodniczył kard. Giuseppe Versaldi, prefekt Kongregacji Edukacji Katolickiej, homilię wygłosi metropolita poznański abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Osobę Ojca Świętego będzie reprezentował Nuncjusz Apostolski w Polsce abp Savatore Pennacchio.