Dzienne archiwum: 7 października 2018

1. Mszę Święte:
    • Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob : 1700
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Przez cały tydzień Msza Św.o godz. 1700, a po niej nabożeństwo różańcowe, serdecznie zapraszam.
  3. W piątek po nabożeństwie różańcowym zbiórka młodszych ministrantów.
  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła , w tym tygodniu proszę mieszkańców od 231 do 240 numeru.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na witraże. Jest już druga rodzina ofiarodawców całego witraża. Wszystkim gorący i serdeczny „Bóg zapłać”.
  6. W przyszłą niedzielę XVIII Dzień Papieski, przy drzwiach kościoła zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
  7. Jeżeli ktoś chce zamawiać Msze Św. na następny rok, można to już czynić, ponieważ dostałem nową książkę na intencje mszalne.
  8. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 14 października 2018 roku (niedziela) o godz. 1400 w Remizie OSP w Zubrzycy Dolnej odbędzie się zebranie wiejskie Sołectwa Zubrzyca Dolna.