Dzienne archiwum: 2 grudnia 2018

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. We wtorek przypada święto Św. Barbary.
  3. W czwartek Św. Mikołaja, u nas Mikołaj po Mszy Św. wieczornej.
  4. W piątek Św. Ambrożego, a w sobotę uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny.
  5. W przyszłą niedziele składka przy drzwiach kościoła do puszek na pomoc Kościołom na Wschodzie.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca, okazja do spowiedzi jak zwykle.
  7. W piątek od godz.90odwiedziny chorych w domach. Z racji Adwentu i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, można zapisywać dodatkowych chorych w zakrystii.
  8.  W zakrystii do nabycia świece wigilijne, dzięki którym wspomagamy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, cena 1 świecy 6 zł, mamy 150 sztuk.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła , w tym tygodniu proszę mieszkańców od 311 do 320 numeru. Kościół na Święta przygotowują mieszkańcy Roli Ramsowej.
  10. Od jutra P. Organista jak co roku przejdzie z opłatkami.
  11. Spowiedź Adwentowa w naszej parafii w czwartek 20 grudnia od 800 do 900 i od 1600 do 1700.
  12. Bóg zapłać za ofiary na złożone na witraże.
  13. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że Gmina Jabłonka przystąpiła do realizacji nowej edycji planu przestrzennego dla obszaru całej gminy. W związku w tym zainteresowane osoby mogą składać wnioski do planu w terminie do 31.12 .2018 r.. Szczegółowe informacje w tej sprawie znajdują się na tablicy ogłoszeń Sołtysa oraz na stronie internetowej Gminy Jabłonka www.jablonka.pl.

Wieczysta Adoracja

Z 12 na 13 grudnia w w Kaplicy Wieczystej adoracji odbędzie się nocne czuwanie naszej parafii.
Zachęcamy wszystkich parafian do pielgrzymowania i wspólnej modlitwy w kaplicy adoracji w nocy ze środy na czwartek tj. z 12 na 13 grudnia w godz. 21:00 do 6:00, aby wypraszać Boże Miłosierdzie dla wszystkich rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata.

–> Chętni mogą zapisywać się u kościelnego w zakrystii!