Dzienne archiwum: 16 grudnia 2018

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W czwartek dzień spowiedzi adwentowej w naszej parafii od 800 do 900 i od 1630 do 1715. Na zakończenie Msza Św. roratnia.
  3. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła , a Kościół na Święta przygotowują mieszkańcy Roli Ramsowej. W poniedziałek o 1600 odbędzie się generalne sprzątanie, a w niedzielę o 150ubieranie Kościoła.
  4. Betlejemskie Światło Pokoju będzie u nas jak zwykle w poniedziałek czyli w Wigilię.
  5. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu mając na uwadze liczne przypadki zatruć tlenkiem węgla i pożarów w budynkach mieszkalnych w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, że na stronie internetowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej: www.psp.nowytarg.pl  i Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej: www.straz.gov.pl znajdują się materiały na temat akcji: „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”, a także inne przydatne informacje dotyczące właściwego zachowanie w przypadku wystąpienia różnego typu zagrożeń.