Dzienne archiwum: 5 marca 2019

Drugi etap konkursu o Wiedzy Liturgicznej

W ubiegłym roku w grudniu w naszej parafii w porozumieniu Seminarium Duchownym w Krakowie został zorganizowana VI edycja Konkurs Wiedzy Liturgicznej dla ministrantów i lektorów z naszej parafii – była to pierwsza część konkursu, w której najlepszymi okazali się Mateusz Bosak, Bartłomiej Bombol, Wiktor Oskwarek oraz Piotr Kidoń, którzy tym samym zakwalifikował się do finału.

2 marca 2019r. w Krakowskim Seminarium Duchownym odbyła się druga część tego konkursu, czyli finał VI edycji Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej. W finale udział wzięli Mateusz Bosak oraz Bartłomiej Bombol. Ten pierwszy zajął wysokie 11 miejsce na 38 uczestników z kategorii młodszych, natomiast Bartłomiej Bombol 33. Gratulujemy!
Pozostali ministranci z naszej parafii niestety tego dnia nie mogli wziąć udziału w finale.