Dzienne archiwum: 22 kwietnia 2019

• Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Do najbliższej niedzieli – Białej – Miłosierdzia Bożego trwa Oktawa Wielkanocna.
  3. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem przyczynili się do zorganizowania Wielkiego tygodnia i Wielkiej Nocy w naszym kościele. Dziękuje strażakom, ministrantom, lektorom, dzieciom sypiącym kwiaty, niosącym feretronów i chorągwie, a także tym którzy przygotowali Ciemnicę i Grób Pański, a szczególnie mieszkańcom Roli Sadłowej, za posprzątanie i przygotowanie kościoła na Święta. Proszę o posprzątanie kościoła w tym tygodniu mieszkańców od 181 do 190 numeru.
  4. W przyszłą niedzielę Niedziela Biała – Miłosierdzia Bożego. Liturgia Eucharystyczna przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego w Kościele rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona będzie na „Caritas” naszej Archidiecezji.