Dzienne archiwum: 26 maja 2019

• Pon : 700
    • Wt, Śr, Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro ze względu na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej z dziećmi pierwszokomunijnymi Msza Św. będzie o godz. 700, natomiast nabożeństwo majowe i komunia będzie o godz. 1800.
  3. W piątek święto Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny – ostatnie nabożeństwo majowe wraz z procesją.
  4. W sobotę Dzień Dziecka i I Nabożeństwo czerwcowe do Serca Jezusowego.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  6. W środę po nabożeństwie majowym religia dla młodzieży bierzmowanej.
  7. W sobotę wyruszy pielgrzymka z Zakopanego do Ludźmierza czyli „Sursum Corda”, wyjazd o godz. 530 . Wszystkich chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii u P. Kościelnego.
  8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 221 do 230 numeru.
  9. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że od dnia 15 maja do 30 maja bieżącego roku, na terenie Gminy Jabłonka będzie przeprowadzana aktualizacja inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Aktualizację inwentaryzacji będzie przeprowadzała firma Zakład Analiz Środowiskowych Eko-Projekt z Ustronia. Proszę o udostępnienie terenu posesji przedstawicielom firmy celem dokonania niezbędnych pomiarów zalegającego na dachach eternitu.

1 Komunia Święta

W dniu 19 maja na mszy o godzinie 11 dzieci w naszej Parafii po raz pierwszy przyjęły do swych serc Pana Jezusa.