Dzienne archiwum: 29 września 2019

29 wrzesień 2019

26 Niedziela Zwykła – Święto Św. Archanioła Michała, Gabriela i Rafała – Odpust w Zubrzycy Górnej

1. Msze Święte:
    • Pon, Sob : 700
    • Wt, Śr, Czw, Pt  : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Od wtorku rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszam całą parafię, a szczególnie dzieci, które mają przyjąć I Komunię Św. i młodzież, która w następną niedzielę ma przyjąć sakrament Bierzmowania – Msza Św. przez cały październik i po niej różaniec o godz. 1700.
  3. W środę wspomnienie Św. Aniołów Stróżów.
  4. W piątek  wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
  5. W sobotę wspomnienie Św. Faustyny.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca – okazja do spowiedzi będzie jak zwykle przed Mszą Św.
  7. W piątek od godz. 800 odwiedziny chorych w domach.
  8. W przyszłą niedzielę V Wizytacja Kanoniczna w naszej parafii.
  9. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła, w tym tygodniu kościół i jego otoczenie przygotowują rodzice młodzieży bierzmowanej, chcą mieć na to czas, dlatego w sobotę Msza Św. będzie o godz. 700. Różaniec odmówicie w swoich domach.
  10. W sobotę od 1000 do 1030 spowiedź dla bierzmowanych, świadków, ich rodzin, a także dla całej parafii.
  11. W środę zbiórka wszystkich ministrantów – obecność obowiązkowa.
  12. W przyszłą zarówno przed Mszą Św. o godz. 900 jak i przed sumą, proszę nie parkować przy plebani oraz w ogrodzie plebanii, ponieważ jest to miejsce zarezerwowane dla biskupa i księży.