Dzienne archiwum: 13 października 2019

1. Msze Święte:
    • Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob  : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Dzisiaj XIX Dzień Papieski – zbiórka do puszek przy drzwiach kościoła na Stypendia.
  3. Przez cały tydzień Msza Św. o godz. 1700, a po niej nabożeństwo różańcowe – serdecznie zapraszam, zwłaszcza bierzmowanych.
  4. W piątek święto Św. Łukasza Ewangelisty – odpust w Lipnicy Wielkiej.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 71 do 80 numeru. Jeszcze raz gorąco i serdecznie dziękuje rodzicom bierzmowanych i samym bierzmowanym za przygotowanie kościoła i otoczenia na naszą wizytację, która wypadła pięknie i okazale.
  6. Dziękuje także za zakup jakże potrzebnej i funkcjonalnej drabiny do naszego kościoła.
  7. Zbiórka młodszych ministrantów w środę.
  8. W przyszłą niedzielę w tym wyjątkowym, nadzwyczajnym miesiącu misyjnym, przypada niedziela misyjna. Jak zwykle przyjedzie do nas O. Misjonarz z kalendarzami misyjnymi na przyszły rok.
  9. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby misji.
  10. Można zamawiać Msze Św. na przyszły rok, ponieważ już nam księgę stypendiów mszalnych na rok 2020.
  11. W przyszłą niedzielę liczenie wiernych uczestniczących we Mszy Św. i przystępujących do Komunii Św.