Dzienne archiwum: 10 listopada 2019

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Dzisiaj przypada Dzień Solidarności z kościołem Prześladowanym, z tego powodu taca (składka) przeznaczona jest na potrzeby w Sudanie Południowym.
  3. W przyszłą niedzielę III Światowy Dzień Ubogich – taca za tydzień przeznaczona jest na potrzeby najbiedniejszych z naszej diecezji.
  4. Jutro Narodowe Święto Niepodległości, 101 Rocznica jej odzyskania i Św. Marcina – biskupa – odpust w Podwilku, suma tam o godz. 1100.
  5. W środę o godz. 1700 zbiórka młodszych ministrantów.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 141 do 160 numeru.
  7. W tym tygodniu rozpoczynamy, zgodnie z rozporządzeniem naszego Ks. Arcybiskupa tzw. „Maraton Modlitewny” to znaczy, do końca roku kalendarzowego zawsze przed Mszą Św. wieczorną i tylko wieczorną będzie wcześniej wystawienie Najświętszego Sakramentu w puszce i prywatna, indywidualna adoracja w intencji kościoła, narodu i ojczyzny.
  8. Przypominam, że wypominki roczne czytane są przed Mszą Św. o godz. 900, a półroczne do końca kwietnia przed Mszą Św. o godz. 1200. Za ofiary na wypominki serdeczny Bóg zapłać.
  9. Koło Gospodyń Wiejskich Pod Babią Górą serdecznie zaprasza na Zabawę Andrzejkową w staropolskim klimacie, która odbędzie się 23 listopada o godzinie 2000 w Remizie OSP w Zubrzycy Dolnej. Oferujemy smaczne, swojskie posiłki i regionalne przekąski. Zabawę umili wam zespół, a także dobrze zaopatrzony bufet. Więcej informacji u Pań z Koła Gospodyń Wiejskich Pod Babią Górą.