Dzienne archiwum: 31 lipca 2022

• Pon i Wt : 700
    • Śr, Czw, Pt i Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W liturgii Kościoła obchodzimy:
    • poniedziałek (1.08) – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
    • wtorek (2.08) – wspomnienie Matki Bożej Anielskiej,  odpust w Podwilku
    • czwartek (4.08) – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
    • sobota (6.08) – święto Przemienienia Pańskiego, odpust w Jabłonce.
  3. Piesza Pielgrzymka Góralska dotarła dzisiaj na Jasną Górę. Wszystkim, którzy wspierali pielgrzymów swoją modlitwą serdeczne Bóg zapłać. Grupa z naszej parafii liczyła 14 osób.
  4. Na środki transportu dla misjonarzy w ubiegłą niedzielę zostało zebrane 3.210 zł i 5 euro. Bóg zapłać za Waszą hojność.
  5. Okazja do spowiedzi przed pierwszym piątkiem miesiąca w czwartek i w piątek od godz. 17:00. Odwiedziny chorych w piątek od 9:00.
  6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna.
  7. Za tydzień niedziela finansowa i składka na inwestycje parafialne.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Annie Wyrtel, Małgorzacie Kulawiak, Emilii Bosak, Klaudii i Dominice Kubacka, Teresie Zbieżek, Marzenie Chełminiak, Brygidzie Dyrda, Bogumile Duliban, Helenie Cholewa i Anieli  Zubrzyckiej oraz wczorajszym nowożeńcom za dołożenie się do ofiary na kwiaty. W nadchodzącym tygodniu o czystość w kościele zatroszczą się mieszkańcy następujących domów:  284a, 285, 286, 288, 289, 289a, 290, 290a, 291 i 292.
  9. Jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych substancji i zachowań oraz o istocie i znaczeniu cudów, które zdarzają się po modlitwie za wstawiennictwem świętych możemy przeczytać między innymi w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Dla dzieci natomiast są jeszcze wakacyjne numery StasiaPromyczka Dobra. Zachęcam do lektury!