Dzienne archiwum: 4 września 2022

• Pon i Wt : 700
    • Śr, Czw, Pt i Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W liturgii Kościoła obchodzimy:
    • środa (7.09) – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego,
      prezbitera i męczennika
    • czwartek (8.09) – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
    • piątek (10.09) – wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy
      i św. Piotra Klawera, prezbitera.
  3. Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej jest w przyszłą niedzielę (11.09). Wyjazd o godz. 6:30. Autobus będzie zabierał pielgrzymów z przystanków, zaczynając od dołu. Są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zachęcam do wspólnego pielgrzymowania.
  4. Zbiórka ministrantów i lektorów będzie w czwartek po Mszy świętej.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Agnieszce Zubrzyckiej, Katarzynie Litwiak, Marcie Kubacka, Monice Curyło, Jadwidze i Kornelii Lichosyt, Marii Kulak i Helenie Kubacka oraz Grzegorzowi Sendeckiemu, Antoniemu Zawiślanowi, Emilii Zubrzyckiej i Henrykowi Wieczorkowi za dołożenie się do ofiary na kwiaty. Na ten tydzień troskę o czystość w kościele powierzamy mieszkańcom z następujących domów: 315e316, 316a, 317a, 317b, 317c, 317d, 318a, 318b i 319.
  6. Bardzo dziękuję za złożone dziś ofiary z okazji niedzieli finansowej.
  7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym warto przeczytać między innymi o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I, a także o problemach dotyczących szkolnej katechezy. Dla dzieci są już wrześniowe numery Małego Gościa i Stasia. Zachęcam do lektury.
  8. Wnioski o dodatek węglowy będą przyjmowane i wydawane w Remizie OSP w Zubrzycy Dolnej w dwa najbliższe czwartki 8:00 – 17:00. Potrzebny jest dowód osobisty i PESEL wszystkich członków rodziny oraz numer rachunku bankowego. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.