25 czerwiec 2017

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. W czwartek przypada uroczystość Św. Piotra i Pawła.
  3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 191 do 200 numeru. Kościół na odpust przygotowują mieszkańcy Roli Ramsowej.
  4. W sobotę o godz. 900, na parkingu najwyższym koło cmentarza Rada Sołecka zarządziła licytacje korytek i rur które tam się znajdują.
  5. W dniu 24 lipca 2017 r. wyruszy z Orawy XXXVI Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Góre. Grupa Orawska rozpoczyna pielgrzymowanie w poniedziałek 24 lipca Mszą Świętą w kościele Św. Antoniego w Zubrzycy Górnej (Zimna Dziura) o godzinie 1000. Przed Mszą Św. nadanie bagażu. Pielgrzymka ma charakter rekolekcji pokutnych i modlitewnych. Wpisowe dla dorosłych i młodzieży starszej wynosi 70 zł, a dla dzieci i młodzieży młodszej do klasy III gimnazjum 60 zł. W ramach w/w opłaty każdy pielgrzym objęty jest ubezpieczeniem, dodatkowo każdy otrzyma : znaczek okrągły, legitymacje, smycz i chustę. Przy zapisie podajemy numer identyfikacyjny PESEL. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania zgody rodzica/opiekuna na udział w pielgrzymce. Zgody te będą wydawane do podpisu przy zapisie w kancelarii parafialnej.