25 sierpień 2019

• Wt, Śr: 700
    • Pon, Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro Uroczystość Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej – Msza Św. będzie wieczorem o godz. 1800.
  3. W przyszłą niedzielę I niedziela września i jednocześnie 80 Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 900 spotkanie w salce z rodzicami młodzieży, która przystępuje do bierzmowania. Bardzo proszę, żeby naprawdę wszyscy przyszli, jeśli ktoś jeszcze jest na wakacjach proszę ich powiadomić o tym spotkaniu. Natomiast młodzież bierzmowaną proszę by się nauczyła tych zadanych pytań, bo egzamin będzie w pierwszym tygodniu nauki szkolnej.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 11 do 20 numeru.
  6. Bóg zapłać P. Józefowi Zahorze za darmowe wypożyczenie rusztowań na odnowienie plebanii, a jego zięciowi Sławkowi i sąsiadom Maćkowi i Dawidowi za pomoc w ich ustawieniu.