3 czerwiec 2018

1. Mszę Święte:
    • Pon, Wt, Śr, Czw, Pt, Sob : 1800
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Przez cały tydzień Msza Św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 1800 . Do czwartku włącznie codziennie procesja eucharystyczna w ramach oktawy Bożego Ciała.
  3. W czwartek na zakończenie oktawy święcenie wianków i ziół oraz rozdawanie cukierków dla sypiących kwiaty.
  4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa odpust w Lipnicy Wielkiej – suma tam o godz. 1100.  W związku z uroczystością nie ma postu.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 21 do 30 numeru.
  6. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 7 czerwca 2018r. tj. czwartek w miejscowości Zubrzyca Dolna będzie przeprowadzona zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Odpady należy wystawić do godz. 900 wzdłuż drogi wojewódzkiej 957. Podczas zbiórki nie należy wystawiać odpadów pochodzących z firm.