31 marzec 2019

• Pon, Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1700
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Dziś o godz. 1700 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  3. W piątek o 1630 Droga Krzyżowa.
  4. W środę o godz. 1700 religia dla młodzieży.
  5. W czwartek po Mszy Św. wieczornej zbiórka wszystkich ministrantów – obecność obowiązkowa.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszono mnie, aby na sobotę przyszli mieszkańcy Roli Sadłowej, do gruntownych porządków przed świętami.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na witraże.
  8. Od następnego tygodnia od wtorku rozpoczynamy misje parafialne. Program jest wywieszony na gazetce i w internecie.
  9. Choć w tym tygodniu przypada I piątek miesiąca to odwiedzin chorych w domach nie będzie, gdyż będą one w czasie misji parafialnych.
  10. Gabinet Weterynaryjny w Jabłonce zawiadamia, że od poniedziałku 01 kwietnia 2019 r. we wsi Zubrzyca Dolna będzie przeprowadzone bezpłatne, ale obowiązkowe badanie bydła na gruźlicę i białaczkę. Gospodarzy prosimy o przygotowanie paszportów.