65-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce

zs

Dyrekcja Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce ma zaszczyt zaprosić Absolwentów naszej szkoły na uroczyste obchody Jubileuszu 65 – lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce, które odbędą się 23 września (piątek) 2016 r. O godz. 1100 Msza Św. w kościele parafialnym Przemienienia Pańskiego w Jabłonce. Po Mszy Św. uroczysta akademia w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce. Chętnych absolwentów, którzy chcieliby wziąć udział w uroczystościach prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce od poniedziałku do piątku w godz. 800 do 1500 . Zgłoszenia przyjmujemy do 20 września. W imieniu całej społeczności szkolnej – Piotr Męderak – dyrektor Zespołu Szkół.