7 lipiec 2019

• Pon, Wt, Śr: 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców Sołtystwa Dolnego i Górnego, na wtorek do generalnych porządków w kościele.
  3. Spowiedź przed odpustem będzie w następny poniedziałek. Więcej informacji o odpuście podam w następną niedzielę.
  4. Jeszcze raz zachęcam do udziału w dzisiejszym Pikniku Rodzinnym i do zapisywania się na pielgrzymkę do Częstochowy.
  5. Ogłoszenie Spółki Wodociągowej: W związku z długotrwałym okresem suszy, Zarząd Spółki Wodociągowej zwraca się z apelem do wszystkich odbiorców o oszczędzanie wody; używajmy wody tylko do celów konsumpcyjnych oraz sanitarnych. Prosimy o nienapełnianie basenów kąpielowych, podlewanie czy mycie kostki oraz samochodów. Tylko od was samych zależy jak długo popłynie woda z kranu. Dziękujemy za zrozumienie i właściwe podejście do naszego apelu !!!