8 maj 2016

1. Mszę Święte:
    • Pon,Wt,Śr,Czw,Pt,Sob: 1800
    • Ndz: 900 i 1200
  2. Jutro Liturgiczna Uroczystość Św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.
  3. W sobotę Święto Św. Macieja Apostoła.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – w naszej parafii dzień I Komunii Świętej, Msze Św. o 900 i o 1100 .
  5. Spowiedź przed I Komunią Św. dla dzieci I Komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i rodziny, a także dzieci, które będą obchodzić rocznicę I Komunii Św. i młodzieży, która przystąpi do Bierzmowania – dzień po I Komunii Św. – ich rodzin i świadków będzie w najbliższą sobotę od 1000 do 1100 . Proszę by wszyscy skorzystali, będzie 9 księży.
  6.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę zainteresowanych rodziców, których dzieci przyjmą Sakramenty ; I Komunii Św. i Bierzmowania :
    • Wtorek godz. 1000 – sprzątanie kl. II podst. oraz o 900 mycie kostki dyszami obrotowymi
    • Czwartek godz.1000 – koszenie kl. II i III gim. – jeśliby padało to koszenie w piątek o 1000
    • Sobota godz.1100 – dekorowanie kościoła kl. II podst.
  7. Bardzo proszę, by zarezerwowane i oznaczone ławki na sumie I Komunijnej pozostawić wolne dla rodziców tych dzieci.
  8. W przyszłą niedzielę składka – taca – na Ś.D.M. (ostatnia).
  9. Proszę o składkę do kopert po 100 zł i podpisanie kopert na inwestycje na cmentarzu i  podziękowanie wspólnocie Urbarialnej za wsparcie finansowe inwestycji na cmentarzu.
  10. Dnia 15.05.2016 tj. w niedzielę po Mszy Św. o godz. 900 i 1200 będzie możliwość złożenia podpisu przeciw zabijaniu nienarodzonych dzieci. Chętnych zapraszam do salki katechetycznej. Przy podpisywaniu jest potrzebny dowód (PESEL).