9 czerwiec 2019

• Wt, Śr : 700
    • Pon, Czw, Pt, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro Święto Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła – odpust w Zubrzycy Górnej, suma tam o godz. 1100. U nas Msza Św. o godz. 1800.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana i zarazem wspomnienie Św Antoniego Padewskiego, odpust w Zimnej Dziurze, suma tam będzie o 1100.
  4. W środę o 1700 ostatnia religia przed wakacjami dla bierzmowanych – obecność obowiązkowa.
  5. W czwartek po Mszy Św. zbiórka wszystkich ministrantów – obecność obowiązkowa.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 241 do 250 numeru.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Św., która kończy okres spowiedzi i Komunii Św. Wielkanocnej. Kto nie dopełnił tego obowiązku wynikającego z przykazania kościelnego proszony jest uczynić to w tym tygodniu.
  8. Od jutra odmawiamy modlitwę „Anioł Pański”.