BILETY DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Informujemy, że w naszej parafii istnieje możliwość nabycia bezpłatnego biletu na ŚDM 2016.
Bilet jest ważny w dniach 30.07.2016 – 31.07.2016 i upoważnia do wejścia w sektor J1. Jest to najdalej wysunięty sektor dla osób które nie wykupiły pakietu pielgrzyma, a chciałyby w ostatniej chwili wziąć udział w ŚDM2016 we własnym zakresie. Ktoś kto nie posiada biletu wstępu do konkretnego sektora darmowego, będzie mógł zajmować tylko sektory zewnętrzne, przeznaczone dla osób, które będą tylko spontanicznie przybywać do Brzegów, dlatego zachęcamy do nabycia biletu.
Otrzymać darmowy bilet może każdy chętny, codziennie po Mszy Świętej o godzinie 7:00 w Kościele MB Szkaplerznej w Zubrzycy Dolnej.
Informacja nie dotyczy osób, które wykupiły pakiet pielgrzyma.

sektor J1