Najmłodsi górą !!

Najmłodsi ministranci z naszej parafii zagrają w etapie rejonowym Piłki Halowej‼️ 💪
Przypomnijmy, że tydzień temu nasi ministranci z kategorii Lektor Młodszy (roczniki 2003 – 2006) zajęli II miejsce.
A 24 listopada na hali sportowej przy Zespole Szkół w Lipnicy Wielkiej, znów odbył się Dekanalny Turniej w Piłce Halowej ministrantów. Tym razem jednak rywalizowali najmłodsi ministranci i najstarsi.
W zawodach wzięło udział 5 drużyn z kategorii Lektor starszy oraz 6 drużyn z Kategorii Lektor młodszy.
Rywalizacja ponownie była niezwykle zacięta pomiędzy drużynami.
W sumie w ciągu dwóch tygodni drużyny z naszej parafii zajęły I, II, III miejsce. 😀
A nasi najmłodsi ministranci, którzy zdobyli I miejsce początkiem roku pojadą na Etap Rejonowy Turnieju.
Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

KATEGORIE:
Ministrant (roczniki 2007-2011)
I miejsce – LSO ZUBRZYCA DOLNA
II miejsce – LSO Lipnica Mała
III miejsce – LSO Jabłonka – Bory

Lektor starszy (roczniki 1998-2002)
I miejsce – LSO Chyżne
II miejsce – LSO Lipnica Wielka
III miejsce – LSO ZUBRZYCA DOLNA

Ministranci reprezentujący parafię z kategorii MINISTRANT:
1. Maciej Kowalik
2. Bartłomiej Bombol
3. Wojtek Kowalik
4. Wojtek Chełminiak
5. Dawid Pawlak
6. Dawid Chowaniak
7. Łukasz Kozieł
8. Maciej Biel

Ministranci reprezentujący parafię z kategorii LEKTOR STARSZY:
1. Kamil Zubrzycki
2. Karol Litwiak
3. Filip Waksmundzki
4. Marcin Kubacka
5. Kuba Litwiak
6. Dominik Stec-sala
7. Piotr Kidoń
8. Maciej Mastela

Drużyny z pierwszych miejsc z każdej kategorii wiekowej będą reprezentować dekanat Jabłonka na Rejonowych zawodach sportowych! W tym nasi najmłodsi ministranci! Życzymy im powodzenia!