Peregrynacja symboli ŚDM w naszym dekanacie!

Drodzy Młodzi!
Już w najbliższy czwartek i piątek (2-3 czerwca 2016) odbędzie się w naszym dekanacie peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży – Krzyża i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani.

PLAN PEREGRYNACJI SYMBOLI ŚDM

czwartek (2 czerwca 2016)
17.30 Powitanie symboli ŚDM
20.00 Msza Święta i czuwanie do godz. 22.00.

piątek (3 czerwca 2016)
8.00 Msza Święta w intencji starszych i chorych
9.00 Pożegnanie symboli ŚDM

Spotkajmy się w Parafii Przemienienia Pańskiego w Jabłonce w czwartek, aby podczas wieczornej Eucharystii i czuwania wspólnie modlić się w intencji papieża Franciszka oraz przygotować się duchowo do wydarzeń, które czekają nas w lipcu tego roku. Zaproście przyjaciół i znajomych. Szczególne zaproszenie kierowane jest do tych, którzy będą uczestniczyć w Dniach Młodzieży.