Pielgrzymka Sursum Corda 2017

PIELGRZYMKA SURSUM CORDA
Jeszcze tylko jutro istnieje możliwość zapisania się na Pielgrzymkę Sursum Corda w naszej parafii (do środy 31 maja 2017). W środę po Mszy Świętej wieczornej lista zostanie zamknięta i nie będzie już możliwości dopisania się. Prosimy o przemyślne podjęcie decyzji co do wzięcia udziału w pielgrzymce.

PROGRAM PIELGRZYMKI:
* 5.30 – Wyjazd z Zubrzycy Dolnej autobusem do Zakopanego.
* 7.00 – Nabożeństwo na rozpoczęcie Pielgrzymki w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej Zakopane – Krzeptówki
* 7.30 – Przejście trasą: Kościelisko Salamandra, Gubałówka, Furmanowa, Ząb, Bustryk, Sierockie, Bańska Wyżna, Bańska Niżna, Szaflary, Maruszyna
* 18.00 – Msza Św. koncelebrowana w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala – Ludźmierz

DODATKOWE INFORMACJE:
–> Płatności za przejazd autobusem będą się odbywać w autobusie u kierowcy.
–> Podczas drogi pielgrzymkowej będzie zbierana opłata w wysokości 5 zł od uczestnika na: ubezpieczenie, znaczek identyfikacyjny, koszty organizacyjne.