Przyjęcie nowych ministrantów!

W Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata w dniu 25.11.2018r, na Mszy Św. o godz. 9:00 do wspólnoty ministranckiej zostali przyjęci nowi ministranci. Otrzymali oni od Ks. proboszcza, specjalne błogosławieństwo do pełnienia tej zaszczytnej służby, która jest od wieków Kościołowi potrzebna i przez Kościół ceniona. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata to ostatnia niedziela zamykająca rok liturgiczny, przed I niedzielą Adwentu, która rozpoczyna nowy rok liturgiczny. W tym dniu w wielu parafiach dokonuje się błogosławieństwa, ustanowienia i przyjęcia nowych ministrantów czy lektorów i innych posługujących w liturgii. Na zakończenie Mszy Świętej, nowi ministranci otrzymali również legitymacje ministranckie, potwierdzające przynależność do wspólnoty Służby Liturgicznej naszej parafii. Nowym ministrantom życzymy Błogosławieństwa Bożego!