RÓŻANIEC DO GRANIC

W sobotę 07.10.17r. organizowany jest tzw. Różaniec do granic, w naszym dekanacie zostały wyznaczone 3 kościoły stacyjne: Przemienienia Pańskiego w Jabłonce, św. Łukasza w Lipnicy Wielkiej oraz św. Anny w Chyżnem. W sobotę gromadzimy się w kościele stacyjnym przed godziną 10:00  gdzie wysłuchamy krótkiej konferencji. O godz. 11:00  Msza Św. i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po adoracji czas na toaletę i spożycie zabranego ze sobą posiłku. Po godz. 13:00 wyruszamy do stref modlitwy , które będą wyznaczone na trasie od Baligówki poprzez Piekielnik, Jabłonkę, Lipnicę Wielką i Zubrzycę Górną do Krowiarek. W Chyżnem modlitwa na granicy. Dokładnie rozlokowanie do poszczególnych stref modlitwy zostaną podane po Mszy Św. w kościołach stacyjnych. Do stref modlitwy zaprowadzą wyznaczeni do tego wolontariusze. Modlitwa różańcowa we wszystkich strefach modlitwy rozpoczyna się o godz. 14:00. Osoby starsze prosimy o zabranie stołeczków, gdyż będą odmawiane cztery części różańca. Prosimy o podporządkowanie się poleceniom wolontariuszy oraz służb porządkowych policji i straży pożarnej.