SKORZYSTAJ Z OKAZJI DO MODLITWY INDYWIDUALNEJ I SPOWIEDZI

Spełniając prośbę naszego Metropolity postanowiłem, że w ciągu tego tygodnia kościół będzie otwarty na indywidualną modlitwę w następującym czasie: w poniedziałek, wtorek i  środę od Mszy porannej do godz. 12:00, natomiast w czwartek, piątek i sobotę od godz. 14:00 do Mszy świętej o 17:00. W tym czasie, 15 minut przed całą godziną, istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi. Postarajmy się wykorzystać tę okazję, ponieważ nie wiadomo jak dalej rozwinie się sytuacja i czy będzie możliwość zorganizowania spowiedzi parafialnej w czasie rekolekcji. Dodatkowo w sobotę pół godziny przed Mszą świętą zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament do cichej adoracji.

Zachęcam również, abyśmy całą parafią o 21:00, czyli w godzinie Apelu Jasnogórskiego, łączyli się duchowo we wspólnej modlitwie w naszych domach. Będzie nam o tym przypominał głos dzwonów.