SPOWIEDŹ W SALCE PRZY ZAKRYSTII

W tym tygodniu (23-29 marca) kościół będzie otwarty na indywidualną modlitwę w następującym czasie:

W poniedziałek i wtorek od Mszy porannej do godz. 1200, natomiast w środę, czwartek, piątek i sobotę od godz. 1400 do Mszy świętej o 1700.  W niedzielę (29.03) od 1300 do Mszy świętej o 1700.

W tym czasie istnieje możliwość skorzystania ze spowiedzi i przyjęcia Komunii świętej.

Spowiedź – ze względu na nasze wspólne bezpieczeństwo – będzie się odbywać w salce przy zakrystii.

Bardzo Was proszę, aby wykorzystać tę okazję do wyspowiadania się przed świętami, ponieważ nie będzie możliwości zorganizowania spowiedzi parafialnej w czasie rekolekcji wielkopostnych tak, jak to było do tej pory, ponieważ rekolekcje w zaplanowanej formie – zgodnie z wolą naszego metropolity – są odwołane.

Postaram się, aby była możliwość uczestnictwa w rekolekcjach poprzez transmisję internetową.