XXVII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę

W dniu23 lipca 2018 r. wyruszy  XXXVII Piesza Pielgrzymka Góralska na Jasną Górę. Grupa Orawska rozpoczyna pielgrzymowanie we wtorek 24 lipca. Mszą Świętą w kościele Św. Antoniego w Zubrzycy Górnej (Zimna Dziura) o godzinie 10:00. Przed Mszą Św. nadanie bagażu. Pielgrzymka ma charakter rekolekcji pokutnych i modlitewnych. Wpisowe dla dorosłych i młodzieży starszej wynosi 80 zł, a dla dzieci i młodzieży młodszej do klasy III gimnazjum 70 zł. W ramach w/w opłaty każdy pielgrzym objęty jest ubezpieczeniem, dodatkowo każdy otrzyma : znaczek okrągły, legitymacje, smycz i chustę. Przy zapisie podajemy numer identyfikacyjny PESEL. Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania zgody rodzica/opiekuna na udział w pielgrzymce. Zgody te będą wydawane do podpisu przy zapisie w kancelarii parafialnej.

Opiekun pielgrzymki

Ks. Marek Poznański