WIATR WE WŁOSACH CZYLI WAKACYJNA WYCIECZKA ROWEROWA DO WYPASIONEJ DOLINY

Dnia 28 lipca 2020 r. odbyła się wycieczka rowerowa pod kierownictwem i opieką księdza proboszcza Piotra Zioło, której miejscem docelowym była Wypasiona Dolina w Zubrzycy Górnej. Dojechaliśmy w zgrabnej kolumnie rowerowej, która patrolowała lokalna policja.

Na miejscu czekały na nas atrakcje, które motywowały młodzież i dzieci do aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy korzystali z parku linowego, w którego w skład wchodzi Trasa Bacy, Park Linowy Junior oraz Dmuchanego i Wodnego Placu Zabaw. Dobrej zabawie towarzyszyły przekąski, lody i zimne napoje.

Następnie wsiedliśmy na rowery i wyruszyliśmy w powrotną drogę do domu z jednym postojem na lody.

Wakacyjna wycieczka rowerowa była bardzo udana, pogoda dopisała, wszyscy uczestnicy zadowoleni i nieco pozytywnie zmęczeni.


Kilka zdjęć fotorelacji i nasza trasa z lotu ptaka.


Zbiórka przed kościołem o 9:00

Jedziemy…

 

Odpoczynki po drodze…

Pamiątkowe zdjęcie grupowe u bram Wypasionej Doliny

Mały instruktaż i ruszamy na trasy parku linowego

Nasze rowery mają chwilę odpoczynku…

My też odpoczywamy po przejściu tras linowych

Czas wracać do domu…

Ale jeszcze po drodze przerwa na lody…

Bo nie da się ukryć że było gorąco!