Komunikat dla uczestników ŚDM 2016

naklejka-jadę-na-śdm-120x10

MAJ 2016

Już za kilkanaście tygodni nastąpi spotkanie Ojca Świętego Franciszka z młodymi z całego świata w Krakowie. W związku z tym bardzo proszę, aby osoby które już dokonały zapisów na wyjazd do Krakowa na ŚDM z naszą Grupą Orawską, dopełniły dalszych formalności i reszty wpłat. Można tego będzie dokonać w parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Jabłonce, w salce katechetycznej w następujących terminach:

14 maja (sobota) –  godz. 9-12 i 15-18
20 maja (piątek) –  godz. 16-19
21 maja (sobota) –  godz. 9-12 i 15-18

Jest to również ostatnia możliwość zapisania się na udział w Światowych Dniach Młodzieży!

PS. Osoby niepełnoletnie proszone są o obowiązkowe dostarczenie w wyżej wymienionych terminach oświadczenia, zawierającego zgodę rodzica / prawnego opiekuna na udział w ŚDM.
Oświadczenie można pobrać i wydrukować >>>TUTAJ

ks. Michał Królik
Organizator wyjazdu Grupy Orawskiej na ŚDM