NOWE WITRAŻE W PREZBITERIUM

Zakończył się montaż witraży w oknach nad prezbiterium. W imieniu całej parafii chcę serdecznie podziękować wszystkim fundatorom.

Witraż ze św. Janem Chrzcicielem ufundowali Bogusław i Barbara Bosak, św. Floriana – nasi strażacy z okazji stulecia OSP Zubrzyca Dolna, św. Wendelina – Wendelin i Emilia Bosak, św. Józefa – Józef i Maria Bosak. Natomiast św. Stanisława Kazimierczyka i bł. Michała Giedroycia ufundowały osoby, które chciały pozostać anonimowe. Pracowni witraży GLASSINI oraz firmie AP BUD dziękujemy za solidne wykonanie i zainstalowanie okien witrażowych, a panu Romanowi za podłączenie instalacji elektrycznej do sterowania oknami uchylnymi.

Chciałbym równocześnie poinformować, że są już fundatorzy na kolejne witraże.  Poniżej jest podany specjalny numer konta bankowego, dedykowany fundacji witraży. Koszt jednego okna witrażowego to 11.600 zł.

Numer konta parafialnego dedykowanego fundacji witraży