15 lipiec 2018

• Wt, Śr : 700
    • Czw, Pt, Sob : 1800
    •  Ndz : 900 i 1200
  2. Jutro w naszej parafii główny i jedyny odpust – uroczystość Najświętszej Marii Panny z Góry Karmel, czyli Matki Bożej Szkaplerznej. Msze Św. o 900, suma z procesją o godz. 1100 i o 1800 recytowana bez organów i kazania dla pracujących.
  3. Przede wszystkim zapraszam wszystkich na sumę; dzieci do sypania kwiatów, ministrantów i lektorów, młodzież do niesienia feretronów i straż do uroczystej asysty przy baldachimie i chorągwiach. Jeśli to tylko możliwe proszę również poczty sztandarowe z naszej szkoły, byleby nie było w nich ministrantów, którzy są potrzebni przy ołtarzu. Składka w odpust przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
  4. W środę wieczorem przyjeżdża z Rzymu O. Władysław Madziar – nasz rodak misjonarz, będzie można u niego zamawiać Msze Św. na dłuższy okres, bo wraca do Afryki i przyjedzie dopiero za 3 lata.
  5. Bóg zapłać Roli Graczowej i Rusnakowej za przygotowanie kościoła i jego otoczenia na nasz odpust. Na następną niedzielę proszę mieszkańców od 71 do 80 numeru.
  6. Przypominam o zapisywaniu się na pielgrzymkę do Częstochowy.