28 styczeń 2018

4 Niedziela Zwykła 

 1. Mszę Święte:
  • Pon, Wt, Śr : 700
  • Czw, Sob : 1700 
  • Pt : 900 i 1700
  • Ndz : 900 i 1200
 2. W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i zarazem I piątek miesiąca. Msze Św. o 900 i 1700. Na obu Mszach Św. święcenie gromnic – składka w tym dniu jak co roku przeznaczona jest na Zakony Kontemplacyjne.
 3. Spowiedź dla dzieci przed I piątkiem, w czwartek i proszę o tym pamiętać, ponieważ w piątek prosto ze szkoły pójdę do ołtarza i spowiedź w piątek będzie tylko od godz. 1600.
 4. W piątek odwiedziny chorych w domach od godz. 1000 – proszę chorych powiadomić.
 5. W sobotę Msza Św. o godz. 1700 i zarazem poświęcenie świec z racji wspomnienia Św. Błażeja patrona od chorób gardła.
 6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 191 do 200 numeru. W piątek po Mszy Św. wieczornej proszę Rolę Sadłową o rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowych.
 7. Starosta Nowotarski zaprasza do korzystania z darmowych porad prawnych, których udzielają adwokaci i radcowie prawni w ośmiu punktach nieodpłatnej pomocy prawnej na terenie Powiatu Nowotarskiego. Darmowa pomoc przysługuje: osobom, które ukończyły 65 lat życia, osobom do 26 roku życia, osobom korzystającym z pomocy społecznej, kobietom w ciąży, osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny, kombatantom i weteranom, osobom zagrożonym lub poszkodowanym przez klęskę żywiołową, katastrofę naturalną lub awarię techniczną. Na terenie Gminy punkt nieodpłatnej pomocy prawnej mieści się w budynku Urzędu Gminy przy ul. 3-go Maja 1 w Jabłonce. Szczegółowe informacje dotyczące zasad udzielania darmowej pomocy prawnej znajdują się na stronie Powiatu Nowotarskiego.