10 lipiec 2016

• Pon, Wt, Śr,Czw,Pt: 700
    • Sob: 900 , 1100 i 1800
    • Ndz: 900 i 1200
  2. W poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek – Msza Św. o godz. 700 rano, ponieważ w czwartek jest poświęcenie pomnika Św. Jana Pawła II w Jabłonce, a w piątek po spowiedzi przygotowanie Kościoła na uroczystość odpustową.
  3.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, kościół na odpust przygotowują mieszkańcy Roli Sadłowej, a także teren przykościelny.
  4. Bóg zapłać za ofiary na modernizację cmentarza.
  5. Spowiedź przed odpustem w piątek od 1430 do 1530 gdyby było więcej chętnych księża będą spowiadać dłużej, później przygotowanie kościoła.
  6. W sobotę uroczystość N.M.P z Góry Karmel ( Matki Bożej Szkaplerznej ) główny i jedyny odpust w naszej parafii. Msze Św.  900, suma o godz. 1100 z procesją i wieczorem dla pracujących o godz. 1800 . Bardzo proszę, aby was przyszło jak najwięcej na sumę na godz. 1100.
  7. Proszę dzieci do sypania kwiatów, dzieci I Komunijne w strojach, młodzież do niesienia feretronów i chorągwi w strojach regionalnych, przedstawicieli naszych szkół ze sztandarami, straż do niesienia baldachimu i swojego sztandaru, scholę i kapelę i praktycznie wszystkich ministrantów.
  8. W odpust taca – składka – przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  9. Program odpustu jest wywieszony na gazetce przy wejściu do kościoła pod chórem i na stronie internetowej naszej parafii.
  10. Po odpuście za tydzień będzie już 16 Niedziela Zwykła w ciągu roku Msze Św. będą jak w każdą niedziele o godz. 900  i 1200 – również serdecznie zapraszam.
  11. W środę o godz. 1600 – próba scholi z naszej szkoły. ( Którą zapraszam na odpust na Msze o godz. 900. )
  12. Wtorek o godz. 900 – sprzątanie kościoła Rola Sadłowa.
  13. Serdecznie dziękuje Spółce Wodociągowej i Zarządowi za przyznanie i doprowadzenie wody na cmentarz – Bóg zapłać.
  14. Pragnę również podziękować Panu Wójtowi za dokończenie kolejnego odcinka droga na cmentarz.