18 czerwiec 2017

• Pt : 900
    • Pon, Wt, Śr, Czw, Sob : 1800
    • Ndz : 900 i 1200
  2. Przez cały tydzień z wyjątkiem piątku Msza Św. wieczorem o godz. 1800 , w czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, święcenie wianków i ziół oraz rozdawanie cukierków dla dzieci sypiących kwiaty.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, Msza Św. w piątek o godz. 900,serdecznie zapraszam uczniów, nauczycieli i wychowawców. Ze względu na uroczystość w tym dniu niema postu.
  4. W sobotę uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  5. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, w tym tygodniu proszę mieszkańców od 181 do 190 numeru.
  6. Serdeczny Bóg Zapłać za budowę ołtarzy na Boże Ciało oraz straży za pilnowanie porządku i uroczystą asystę.
  7. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniu 22 czerwca 2017 r. w miejscowości Zubrzyca Dolna będzie przeprowadzona zbiórka odpadów elektrycznych i elektronicznych. Odpady należy wystawić do godz. 900. Jednocześnie przypomina się, że podczas zbiórki nie należy wystawiać odpadów pochodzących z firm, które na odbiór odpadów winne mieć indywidualne umowy. Więcej informacji na temat zbiórki znajduje się na tablicy ogłoszeń Sołtysa oraz na stronie internetowej Gminy Jabłonka www.jablonka.pl .
  8. Wójt Gminy Jabłonka informuje, że w dniach od 19 czerwca do 14 lipca 2017 roku w godzinach od 900 do 1500  na Sali Obrad Urzędu Gminy Jabłonka przyjmowane będą ankiety od mieszkańców Gminy Jabłonka zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej – instalacja wykorzystująca prąd elektryczny z energii słonecznej.