XXIV Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej

130201kalwariaDrogie Rodziny Archidiecezji Krakowskiej,                                                                                                    Zapraszam na doroczną Pielgrzymkę Rodzin, która odbędzie się w niedzielę, 4 września tego roku, w Kalwarii Zebrzydowskiej, pod hasłem: ” Małżeństwo fundamentem rodziny „.

Pielgrzymka rozpocznie się drogą krzyżową o godz.. przy stacji ” U Piłata „, a o godz.. będziemy uczestniczyć we Mszy Świętej o błogosławieństwo Boże dla wszystkich rodzin naszej archidiecezji. W czasie liturgii obecni małżonkowie odnowią przysięgę małżeńską. Proszę, aby w parafiach, w łączności z rodzinami w Kalwarii, również dokonać tego obrzędu. Wyjazd z naszej parafii o 5:30, cena wyjazdu 20 zł.

Na trud pielgrzymowania do Kalwarii Zebrzydowskiej z serca błogosławię.